Adanademirspor Şimşekler


Şimşekler Grubu:

Stadda Kurucusu eski klüp başkanımız Adem Atılgan’dır. Yaklaşık 25 yıl önce kurulmuştur. Şimşekler Grubu’nun tek bir amacı vardır; Adana Demirspor’a Hizmet etmek.Şimşekler Grubu Adana Demirspor’un askeridir, ordusudur.Yıllarca mavi-lacivert renklerin onurunu Şimşekler Grubu taşımıştır. Tabii ki grubun fertleri, camianın büyüklerini, önderlerini örnek almışlardır.Ama yeri gelmiş Şimşekler Grubu yalnız kalmış ve Adana Demirspor’un menfaatleri için tek başına savaşmıştır. Konu Mavi Şimşek olduğunda haksızlık söz konusuysa Şimşekler Grubu sahneye çıkmış, ve üzerine düşeni fazlasıyla yapmıştır.Şimşekler Grubu özellikle son 10 senede büyük aşamalar kaydetmiştir. Bu aşamalar sonucunda Türkiye’de bir marka olmuştur.

Üç Temel İlke esastır

Sevgi Saygı ve Bağlılık Bu 3 temel ilkeden mahrum kişiler Şimşekler Grubu’na giremez, girse de barınamaz. En küçüğünden en büyüğüne, bütün fertler bu esaslara itina ile dikkat ederler. Bu itina Şimşekler Grubu’nun bir aile olmasını sağlamıştır. Bir ailede herkes bir olduğu için grup içindeki bir fert, hiç tanımadığı başka bir ferdi öz kardeşi olarak görür. Bu sevgi ve Saygı ortamı Şimşekler Grubu’nu dışardan yıkılamaz bir KALE haline getirmiştir.

Şimşekler Grubu için ADANA DEMİRSPOR’un ONURU her şeyden önemlidir.Adana Demirspor’un onuru için canını seve seve verir, gözünü budaktan sakınmaz.Adana Demirspor’un onuru için Şimşekler Grubu yeri geldiğinde efeden YİĞİT, hakimden KARARLI ve Cellattan ACIMASIZ olur. Şimşekler Grubu şahıslara değil sadece Adana Demirspor’a hizmet eder. Ederken de renkler için itici güç ve lokomotif görevi yapar.Diğer gruplardan farkı gerçek bir aile olmasıdır. Yalnız statta değil, bu bağlılık her gün devam eder.

ŞİMŞEKLER GRUBU ADANA DEMİRSPORSUZ GEÇEN HER GÜNÜ EKSİK YAŞAMIŞTIR. BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN !

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s